Декоративні фарби та штукатурки

Фарби та штукатурки з декоративної лінії — це покриття зі своїм характером і відмінна альтернатива шпалерами. Різні пропорції, способи та техніки нанесення фарби дають можливість отримати абсолютно індивідуальний малюнок, а глибину відтінків ми досягаємо за рахунок складного складу фарби.

Фарби та штукатурки з декоративної лінії зроблять Ваше приміщення елегантним, сучасним і унікальним. Використовуючи декоративні штукатурки та фарби в оздобленні стін Ви зможете підкреслити солідність оздоблення, строгість і чіткість дизайнерської думки, отримати поверхню різної фактури: гладку як найніжніший шовк або розкішну як оксамит, з чудовим мерехтливим перламутровим ефектом, імітацію «під старовину», дрібний пісок чи мармур.

У нас Ви можете придбати декоративні фарби та штукатурки провідних світових брендів (Ferrara Paint, Oikos, Tattoo, Blancolor, Candis, Antika Signoria, Coverit, ОйgocКолор, Arreghini, Giolli Industria Colori, Fractalis, Ельф decor), з яких ми взяли тільки найкращі, популярні та практичні види оздоблень, як інтер'єрні, так і фасадні.

Чому варто купувати у нас?

Якість
матеріалу

Сертифікована
продукція

Сервісне
обслуговування

Як ми працюємо

Залишаємо заявку

Консультація по телефону

Виїзд на об'єкт (замір)

Узгодження зразків та кошторису

Виконання робіт

Здача об'єкту